Hammasrihm ja sellega komplekti kuuluvad detailid -15%!

hammasrihmAustatud Eoltase kliendid, meil on rõõm teatada, et kätte on jõudnud augustikuu ning selle puhul on meil hea uudis – sel kuul on Teil võimalus soetada enda autole soodsa hinnaga uus hammasrihm, hammasrihma rullikud ning muud vastavasse komplekti kuuluvad detailid – ehk teisisõnu – sel kuul pakume hammasrihma komplektidele allahindlust 15%!
 
Meie valikust on Teil võimalik leida enda autole järgnevate tootjate hammasrihm ja selle juurde kuuluvad detailid: Contitech, Dayco, Bosch, Febi, Hepu, EGT, Ruville, SKF, Hans Pries jne.
 
NB! Allahindlus kehtib vaid https://www.eoltas.ee/ e-poes. Allahindlust pakume vaid toodetelt, mis on meie pealaos ning ei ole tehasetellimused.

Selleks, et enda autole kiirelt ja mugavalt hammasrihm ja selle vahetuse juurde kuuluvad detailid leida, soovitame kasutada meie e-poe autovaruosade otsingut
 
Teil on võimalus leida enda autole sobiv hammasrihm või selle komplekt kasutades auto andmete järgi otsingut, registreerimisnumbri järgi otsingut või sisestada otsinguribale otsitava toote kood.

Kui soovite veel lähemalt teada, et miks on oluline oma autol vahetada õigeaegselt hammasrihm ja selle juurde kuuluv siis lugege ka seda artiklit:
Hammasrihma vahetus
 
 
Head ostlemist soovides,
Teie Eoltas