BluePrint

Universaalne: tooted igat marki Euroopa ja Aasia sõidukitele
 
Varem pakkus Blue Print laia valikut sidurikomponente Aasia markidele ja mudelitele. Nüüd, kui lisandunud on sidurid Euroopa sõiduautodele, varustab Blue Print teid sidurivalikuga igale margile. Blue Print pakub rohkem kui 1100 remondikomplekti, mis katab üle 30 000 rakenduse sõiduautode ja kergete kommertsveokite jaoks. Kliendid ja partnerid saavad teha valiku paljude sidurikomponentide hulgast, mille töökindlus on tõestatud ja tagatud meie kõrgete kvaliteedistandarditega. Tootevalik sisaldab tasuta SMARTFIT-kategooria osana ka kahemassilise hooratta ja isereguleeruvate sidurite kvaliteetseid remondilahendusi.
 
Tugev arendus ja kompetents
 
Olles rahvusvaheliselt tuntud spetsialist ja õige valik kvaliteetsete varuosade osas, pakub Blue Print kõigi siduritüüpide korral kõrgeimal tasemel arenduskompetentsi. Me seame sõltumatul järelturul standardeid, tagades, et kõik tooted vastavad kõrgetele standarditele ja on originaalvarustusele otseasenduseks. Meie partnerid ja tootjad on täielikult kontrollitud kvalifitseeritud audiitorite poolt, et kindlaks teha ja garanteerida, et nad järgivad vähemalt ISO-le vastavaid tootmisstandardeid ja -protsesse.
 
Meie lubadus klientidele
 
Kõikehõlmav kvaliteet on meie jaoks tähtsaim. Seetõttu tarnitakse Blue Printi sidurid spetsiaalselt disainitud tugevas pakendis. Pakume täielikku remondilahendust, kuna tarnekomplekt sisaldab ka üliefektiivset määret (rummu hammastiku ja sisendvõlli määrimiseks) ning tehnilist juhendit.