1 2
07-03-18
EGT amortisaatoritel garantii 24 kuud
Alates 01-03-2018 kehtib EGT amortisaatoritele 24 kuuline garantii müügihetkest lõpptarbijale.
01-07-17
Piduriklotside hind -15%
Teatame, et ainult juulis on Teil võimalus osta enda autole soodsa hinnaga piduriklotsid Eoltas e-poest, sest sel kuul on kõigi meie laos olevate piduriklotside hind -15%! Meie valikus on erinevas hinnaklassis piduriklotsid sellistelt tootjatelt nagu MINTEX, A.B.S, EGT, TEXTAR, ROADHOUSE, BOSCH jne.
06-12-17
Eoltase esinduskauplus nüüd avatud ka laupäeviti!
Head kliendid, meil on Teile häid uudiseid – nüüdsest on Eoltase esinduskauplus aadressil Kadaka tee 1/2 Tallinn avatud ka laupäeviti 10.00-14.00. Ootame Teid ostlema!
30-11-17
Võtke oma sõber kaasa ostlema!
Head kliendid, käesolevaga teatame, et alanud on uus kampaania! Nagu Te juba tõenäoliselt kuulnud olete, avasime mõni kuu tagasi Tallinnas aadressil Kadaka tee 1/2 esimese Eoltase esinduskaupluse Eestis, kus pakume laia valikut autovaruosi ja tarvikuid Teie autole.
07-11-17
Soodsad autovaruosad - Eoltas.ee e-poes nüüd uued hinnad!
Head kliendid, käesolevaga teeme Teile teatavaks taaskord häid uudiseid – nimelt on uuenenud https://www.eoltas.ee/ e-poes kuvatavate autovaruosade hinnakiri seega on Teil nüüdsest võimalik leida meie e-poest soodsad autovaruosad veelgi paremate hindadega kui varasemalt.
07-11-17
Valikusse lisandusid Magneti Marelli tooted!
Head kliendid, meil on suur rõõm Teile teatada, et https://www.eoltas.ee/ e-poe valikusse on lisandunud Magneti Marelli tooted.
06-11-17
Parima hinna garantii – paku hinda!
Head kliendid, tutvustame Teile uut funktsiooni https://www.eoltas.ee/ e-poes.
01-11-17
Autoakud -15%
Head kliendid, meil on rõõm Teile teatada, et novembrikuus on Teil võimalus soetada endale autoaku https://www.eoltas.ee/ e-poest 15% soodsamalt!
26-10-17
Eoltas ja Liisi järelmaks alustasid koostööd!
Head kliendid, meil on Teile uudis – nüüdsest aitab Teil teha oma ostud Eoltasest Liisi järelmaks. Huvi korral kontakteeruge meiega, kontaktid leiate aadressilt .
02-10-17
Osta 4 rehvi ja saad allahindlust varuosadelt -25%!
Lugupeetud uued ja vanad kliendid, tutvustame Teile meie uut kampaaniat – ostes 4 rehvi saate allahindlust varuosadelt -25%!
02-10-17
Nüüdsest tooted kaubamärgilt Hitachi Eesti e-poest!
Head kliendid, meil on Teile rõõm teatada, et nüüdsest on võimalik Teil tellida tooteid kaubamärgilt Hitachi Eesti e-poest https://www.eoltas.ee/ , sest valikusse on lisandunud ligi 2120 toodet! Hitachi valikusse kuuluvad õhukulumõõtjad, starterid, generaatorid, EGR klapid, kütusepumbad, süütepoolid, veepumbad, elektriosad ja palju muud. Tegemist on üle maailma mitmetes valdkondades tuntud kvaliteetse kaubamärgiga.
01-10-17
Kojamehed -15%
Head kliendid, meil on rõõm Teile teatada, et oktoobrikuus on Teil võimalus enda autole soetada https://www.eoltas.ee/ e-poest kojamehed -15% allahindlusega!
26-09-17
KS-TOOLS – tööriistad professionaalidele!
Head kliendid, meil on Teile põnevaid uudiseid - https://www.eoltas.ee/ e-poe valikusse on lisandunud suur valik KS-TOOLS tooteid ehk tööriistad professionaalidele!
07-09-17
Otsing auto registrinumbri järgi – lihtne, kiire ja mugav!
Head kliendid, teatame, et autovaruosade otsing on muutunud veelgi mugavamaks, sest nüüdsest on Teile Eoltas e-poes abiks sobiva varuosa leidmisel ka auto registrinumber! Selle lihtsa, kiire ja mugava otsingu leiate pealehe menüüst meie autovaruosade otsingu alt.
06-09-17
Allahindlus peaaegu kõigilt toodetelt -30%!
Lugupeetud Eoltase kliendid, rõõmustame Teid kampaaniaga, mille raames kehtib https://www.eoltas.ee/ e-poes 16.09.17 allahindlus peaaegu kõigilt toodetelt -30%!
06-09-17
Pühapäeviti peaaegu kõigilt toodetelt allahindlus -20%!
Lugupeetud Eoltase kliendid, rõõmustame Teid kampaaniaga, mille raames kehtib https://www.eoltas.ee/ e-poes igal pühapäeval allahindlus peaaegu kõigilt toodetelt -20%!
02-09-17
Valikusse lisandusid Suplex vedrud ja lehtvedrud!
Head ostlejad, meil on Teile taaskord hea uudis - e-poe valikusse on lisandunud Suplexi vedrud ja lehtvedrud – ehk kokku rohkem kui 4900 toodet! Suplex on väga tuntud järelturu tootja ja varustaja, mis pakub vedrusid, lehtvedrusid, sportvedrusid ning vedrustuse komplekte.
31-08-17
Piduriketaste vahetus
Töökorras ja õigeaegselt hooldatud pidurid on üheks oluliseks teguriks enda ja teiste liiklejate liiklusohutuse tagamisel. Lisaks piduriklotsidele ja muudele piduriosadele on üheks levinuimaks pidurite hooldusega kaasnevaks tööks piduriketaste vahetus.
01-09-17
Pidurikettad ja trumlid -15%!
Meil on suur rõõm teada, et septembrikuus on Teil võimalik soetada enda autole -15% soodushinnaga pidurikettad ja trumlid! Allahindlus kehtib meie kõigi erinevate tootjate piduriketastele ja trumlitele nagu näiteks: Bosch, Fremax, Textar, EGT, Febi, A.B.S. jne.
08-08-17
Denso radiaatorid, generaatorid, starterid, pihustid ja muudki veel!
Meil, Eoltase kollektiivil, on Teile rõõm teatada, et meie e-poe valikusse on lisandunud rohkem kui 5000 Denso toodet – sealhulgas radiaatorid, generaatorid, starterid, coolerid, salongipuhurid, pihustid, filtrid, süüteosad, andurid ja muudki veel!
01-08-17
Hammasrihma vahetus
Autode mootorites on mitmesuguseid erinevaid võlle, millel on erinevad rollid täita, et mootor ja selle töös hoidmiseks vajalikud ringiveetavad seadmed püsiks töös ja töötaks oma kindlas rütmis. Selleks, et mootori töö oleks ühtlane ja erinevad võllid hoiaks üksteise suhtes võrdset tempot, on leiutatud miski, mis veab neid erinevaid võlle üheaegselt ringi. Olenevalt tootjast või vastava mootori tüübist, on selleks tänapäeva mootoritel mootorikett või hammasrihm (mootoririhm). Hammasrihma omakorda aitavad suunata ja pingutada juhtrullikud ning pingutusrullikud. Teatud autodel jookseb hammasrihm ka üle veepumba ning veab seda ringi.
01-08-17
Hammasrihm ja sellega komplekti kuuluvad detailid -15%!
Austatud Eoltase kliendid, meil on rõõm teatada, et kätte on jõudnud augustikuu ning selle puhul on meil hea uudis – sel kuul on Teil võimalus soetada enda autole soodsa hinnaga uus hammasrihm, hammasrihma rullikud ning muud vastavasse komplekti kuuluvad detailid – ehk teisisõnu – sel kuul pakume hammasrihma komplektidele allahindlust 15%!
19-07-17
EGT starterid ja generaatorid
Meil on rõõm teatada, et Eoltas e-poe valikusse on lisandunud EGT brändi starterid ja generaatorid. Meie pealaos on hetkel saadaval ligikaudu 500 kõige enamlevinud starterit ja generaatorit ning tellimisvõimalused ulatuvad rohkem kui 5000 tooteni.
17-07-17
Piduriklotside vahetus
Sõidukite pidurdusüsteemi kuuluvad oluliste osadena lisaks muudele komponentidele esimesed piduriklotsid, tagumised piduriklotsid ja seisupiduri klotsid. Piduriklotsid on sõidukite puhul üks kõige tavapärasemaid kuluosi seega tõenäoliselt iga autojuhi sõidustaaži jooksul jõuab kätte aeg, mil tuleb ette võtta piduriklotside vahetus.
05-05-15
Tere tulemast uude e-poodi Eestis
See pood on loodud meie partneri, Leedu firma Eoltas UAB poolt , mis on ka Euroopas tuntud ja on üks Leedu suurimaid autovaruosadega tegelevaid firmasid. Eoltas UAB oma tootebränd EGT on tänaseks juba hästi tuntud ka Eestis.
1 2